İptal/Devam

Constantine’de Umutlar Tükeniyor

Bugüne kadar en çok yorum aldığımız dizilerin başında gelen Constantine dizisi gerçekten izleyiciler tarafından çok sevilmişti. Ancak gelen son haberlerle birlikte dizi resmen iptal edildi.

Dexter gibi efsane bir dizinin de yaratıcısı olan Daniel Cerone ve The Dark Knight filminin senaristi David S. Goyer‘ın imzasını taşıyan Constantine dizisi NBC kanalında yayımlanıyordu. Dizinin başrolünde Matt Ryan, John Constantine karakterini canlandırıyordu. DC Comics‘in korku dolu çizgi romanından televizyona uyarlanan başarılı yapım tüm eylemlere rağmen iptal edildi.

Öyle ki geride bıraktığımız Kasım ayında dizinin yaratıcıları kişisel sosyal medya hesaplarından yapımın devam edebileceğini söylüyorlardı hatta imza kampanyaları başlatılmış, bu iptalin önüne geçilmeye çalışılmıştı. Ancak görünen o ki bütün çabalar istenen sonucu vermedi ve kanal yetkilileri geride bıraktığımız gün, dizinin ikinci sezonunun resmen iptal edildiğini duyurdu.

#SaveConsantine
#SaveConsantine

Son olarak Entertainment Weekly‘de yayımlanan bir habere göre Warner Bros. cephesi mücadelesini yarıda kesmeyecek ve Constantine‘in maceralarını yayımlayacak başka bir kanal arayışına son sürat devam edecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu