İptal/Devam

Constantine İptal Edildi

Bugüne kadar en çok yorum aldığımız dizilerin başında gelen Constantine dizisi gerçekten izleyiciler tarafından oldukça sevilmişti. Ancak son gelen haberlerle dizinin tamamen iptal olduğunu öğrendik.

Öyle ki uzun zamandır dizi ekibi NBC kanalıyla anlaşmaya çalışmış ve kanaldan olumlu bir sonuç çıkmamıştı. Dizi yapımcılarından David S. Goyer, “mücadelemizi sürdürecek ve başka bir platformda yer alacağız” dese de bir türlü istenen sonuca ulaşılamadı.

Dizi ekibi ile hiçbir kanal anlaşamadı ve dizi resmen iptal edildi. Dizinin yapımcılarından Daniel Cerone kişisel Twitter hesabından kısa bir açıklama ile bu durumu paylaştı.

Dizinin başrolünde Matt Ryan, John Constantine karakterini canlandırıyordu. Ve NBC kanalında yayımlanan dizi, DC Comics‘in korku dolu hikayelerinden uyarlanmıştı. Sonuç olarak alınan bu karar bizleri çok üzse de anlayamadığımız nokta şudur; onca saçma ve gereksiz dizi, yeni sezon onaylarını alırken ve sektörde yer kaplayarak, kalabalık yaparken Constantine gibi başarılı bir dizinin iptali bizleri çok şaşırttı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu