Now Reading:

Bones Geri Dönüyor!

Bones Geri Dönüyor!

13 Eylül 2005 tarihinde ilk defa ekranlara gelen suç-drama dizisi olan Bones, sezon finaline gitmeden önce 11. sezon 10. bölümüyle ekranlara gelmişti. 13 Eylül 2005 tarihinde ilk defa ekranlara gelen suç-drama dizisi olan Bones, 11 sezonu geride bıraktı. FBI ajanı Seeley Booth ve Dr. Temperance Brennan’ın yollarının kesişmesiyle birlikte başlayan hikaye, Adli Bilim Departmanı’nın suçlar ve suçlulara karşı verdiği çalışmaları ele alıyor.

11. sezon 11. bölümüyle izleyicileriyle tekrar buluşmanın heyecanlı bekleyişi devam ederken, yeni sezona ilişkin yayın takvimi de belli olmaya başladı. 11. sezon 11. bölüm için biraz daha beklememiz gerekiyor. Bones, 14 Nisan 2016’da kaldığı yerden devam edecek.

Başrollerinde David Boreanaz ve Emily Deschanel’ın yer aldığı dizi televizyon eleştirmenlerinden de yüksek notlar alıyor. Peki yeni sezonda bizleri neler bekliyor? Alanında başarılı, gözüpek bir savcı kimliği bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından öldürülmüştür. Booth ve Brennan bu olayı araştırmaya başlarken; artık tekerlekli sandalye ile yaşamak zorunda kalan Hodgins’in de yeni hayatına alışması oldukça zor olacaktır. Hodgins bu sürece daha kolay adapte olabilmek için yaklaşık 60 gün boyunca rehabilitasyon merkezinde kalmış ve büyük bir çaba göstermektedir.

The Death in the Defense adıyla yayınlanacak bölüm için, dizinin geri dönüşünü şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz!

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin