Now Reading:

Black Sails Hayranlarına Üzücü Haber

Black Sails Hayranlarına Üzücü Haber

Black Sails 4.Sezonu ile Ekranlara Veda Ediyor. Black Sails 2017’de 10 bölümlük 4.sezonun ardında ekranlara veda ederek final yapacak.

İlk 3 sezonu toplamda 3.6 milyon kişi tarafından izlenmiş olan Black Sails yaklaşık olarak 200 ülkede yayınlandı ve dizi Görsel Efektler ve Ses Düzenleme, klasmanlarında Emmy ödülleri kazanmıştı.

Dizinin yapımcılarından John.E.Steinberg yaptığı açıklamalarda, böylesine yaratıcı ve özgür bir diziyi televizyon ekranlarına taşımanın bir ayrıcalık olduğunu ve diziyi 4.sezonda bitirmenin onlar açısından gerçekten zor olduğunu söyledi.

“John Steinberg ve Robert Levine, ve geriye kalan tüm ekip gerçekten bizlere gelmiş geçmiş en iyi korsan hikayelerinden birini sundu.” Starz Genel Müdürü:”Evet, yine bir dizi ekranlara veda ediyor. Özellikle Gemi, Tarih, Korsan vb. konulara ilgi duyan kişiler tarafından çok fazla sevilen bir dizi oldu. Kaptan Flint, Charles Vane, Eleanor hepsini özleyeceğiz. Tabi bir de iyi yanından bakarsan izleyebileceğimiz 1 sezon daha var. Dizinin 3. Sezonda direk olarak bitmesinden daha iyi olduğu aşikar. Bana sorarsanız bizi efsanevi bir 4.sezon bekliyor. Bunun için hem heyecanlıyız hem de hüzünlüyüz. 2017’de görüşmek üzere…

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin