Ekranların en çok takip edilen dizilerinden Arrow, tam bir hafta sonra yeniden aramıza dönmeye hazırlanıyor.

Arrow 4. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

Sezon arası tatiline giden dizi, 20 Ocak akşamı The CW’deki yerini alacak. Dizinin hayranları gün, saat değil neredeyse dakikaları sayarken; 10. bölümden paylaşılan görseller de bu heyecanı bir kat daha arttırmayı başardı. Görsellerden de anlayabileceğimiz gibi Damien Darhk ve Anarky cepheleriyle savaş tam anlamıyla devam ediyor. Star City’nin ezeli düşmanı Anarky ile uğraşan ekip, diğer yandan da Damien Darhk ile büyük bir mücadele veriyor.

Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Marc Guggenheim ve Wendy Mericle gibi isimlerin yapımcılığını üstlendiği Arrow, 4. sezon 9. bölümüyle 9 Aralık 2015’te 1.5 aylık tatile gitmiş ve yeni bölüm ile ilgili gelişmeler de kısa bir süre önce paylaşılmıştı.

“Blood Debts” (Kanlı Borçlar) isimli bölümden yayınlanan görseller Anarky / Lonnie Machin’i yeniden görme fırsatı tanıyor. Alexander Calvert’in hayat verdiği kötü karakter, Thea ile savaşa girerken vücuduyla birlikte yüzünün de bir bölümü yanıyor. O günden sonra yüzüne bir maske takan Anarky artık intikam peşinde koşuyor. Emily Bett Rickards, Stephen Amell, David Ramsey, Katie Cassidy, Paul Blackthorne, Neal McDonough, Willa Holland ve John Barrowman gibi ünlü isimlerin yer aldığı Arrow’un 4. sezon 10. bölüm görsellerine mutlaka göz atın.

arrow-4-10-2

arrow

arrow-sezon-4

arrow-season-4-return

arrow-4-10

Arrow -- "Blood Debts" -- Image AR410B_0130b.jpg -- Pictured: Alexander Calvert as Anarky -- Photo: Katie Yu/ The CW -- © 2015 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

arrow-season-4

arrow-return

arrow-arrow

arrow-4-sezon

Bir cevap yazın