Now Reading:

American Gothic ve BrainDead İptal Edildi

American Gothic ve BrainDead İptal Edildi

Dünya genelinde birçok takipçisi bulunan dizileri yayınlayan CBS karşımıza bu sefer kötü bir haber ile çıktı. Kanal, American Gothic ve BrainDead‘in ikinci sezon için dönmeyeceğini açıkladı. Alınan bu kararın altında yatan sebep ise iki dizinin de istenilen reyting oranlarını yakalayamaması olarak gösterildi.

Ülkemizde de yayınlanan BrainDead‘in dört sezon ekranlarda olacağı söyleniyordu ancak dizinin yaratıcılarından Robert ve Michelle King‘in The Good Wife‘ın spin-off’unda showrunner olarak yer alması işleri tamamıyla değiştirdi.

American Gothic Konusu

American Gothic Konusu

Kadrosunda Anthony Starr, Justin Chatwin ve Megan Ketch gibi isimlerin yer aldığı ve dram/gerilim türünde yer alan American Gothic‘de saygın bir ailenin, babalarını şüpheli ve ani bir ölümle kaybetmelerinin ardından yaptıkları araştırmada, babalarının aslında seri katil olduğunu öğrenmeleri üzerine gelişen olaylar konu edilmektedir.

American Gothic Fragmanı

BrainDead Konusu

braindead-konusu-nedir

Michelle King ve Robert King tarafından yaratılan dramatik komedi/dram türünde yer alan BraidDead‘in kadrosunda Mary Elizabeth Winstead, Aaron Tveit ve Tony Shalhoub gibi isimler yer alıyordu. Dizide, politika ve uzaylılar aynı paydada buluşuyor.

BrainDead Fragmanı

https://youtu.be/366we38vq70

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin