Now Reading:

Aaron Paul, Better Call Saul’da Olacak Mı?

Aaron Paul, Better Call Saul’da Olacak Mı?

Breaking Bad ile hayatımıza giren Jesse Pinkman unutulmaz karakterler arasına adını yazdırmış durumda. Aaron Paul‘un canlandırdığı karakter öylesine başarılı bir şekilde bizlere yansıdı ki; Jesse’siz bir Better Call Saul düşünülmez oldu. Breaking Bad’in spin off’u olarak son derece başarılı bir şekilde AMC‘de yayın hayatına devam eden ve Saul Goodman‘ın Breaking Bad ile aşina olduğumuz noktaya nasıl geldiğini gösteren dizi, Breaking Bad’e yaptığı göndermeler ve kadrosundaki güçlü isimlerle giderek daha da lezzetli bir hal alıyor.

Jesse Pinkman’ın yanı sıra Walter White‘ın da diziye dahil olup olmayacağı soruları her geçen gün daha yüksek bir sesle gündeme gelirken, en azından Aaron Paul kendi üzerine düşen sorunun yanıtını verdi.

Hulu‘da ekranlara gelen yeni dizi “The Path” ile televizyon dünyasına geri dönen Aaron Paul, Entertainment Weekly Radio’nun konuğu olarak çok merak edilen sorulara yanıt verdi. Better Call Saul projesinin oldukça iyi gittiğini ve ilerleyen zamanlarda dizide olabileceğini söyleyen Paul:”Bana fikirlerimi sorarak birkaç alternatif sundular. Hikayenin bir noktadan sonra gidişatı Jesse ile buluşursa yer almamam için hiçbir sebep yok. Bir anda hikayeye Jesse’nin dahil olmasından ziyade, hikayenin bir anlamı ve Jesse ile bütünlüğü olması gerekiyor diye düşünüyorum” dedi.

The Path fragmanlarını izlediniz mi?

https://www.youtube.com/watch?v=-CJGX50Pt4s

Better Call Saul’da gerçekten de ilerleyen zamanlarda Jesse Pinkman’ı görebiliriz. Hatta Walter White bile dahil olabilir ancak bunların Aaron Paul’un da belirttiği gibi sağlam temellere ve hikayeye oturtulması, Saul’un bir noktada ikiliyle yollarının doğal şekilde birleşmesi gerekiyor. Bizler kadar Better Call Saul ekibi ve oyuncuları da bu isimlerin kadroda olmasını istiyor gibi görünüyor.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin