Haber

11/22/63 Dizisi Şekilleniyor

Hulu, internet üzerinden video yayını yapan bir web sitesidir. Ve bu site, internet üzerinden dizi yayımlama işine pekte aşina değil. Site bu yeni alana adım atarken arkasını sağlama almak istemiş, bundan dolayı ilk dizisini J.J. Abrams ve Stephen King gibi iki önemli isme emanet etmiş. Dizinin pilot bölümünün yönetmenliğini de üstlenecek Abrams, yine Stephen King’in 11/22/63 isimli romanından uyarlanacak olan aynı adlı bu yeni dizi için yetenekli ellerini kullanacak. Şimdiden izleyiciler tarafından merak uyandıran dizinin konusu ise şöyle;

John F. Kennedy suikastı maalesef başarıyla gerçekleşmiştir ve bütün bu olan bitene anlam veremeyen bir İngilizce öğretmeninin zamanda geri giderek Kennedy suikastını önlemeye çalışmasına eşlik edeceğiz. Birçok bilgisi netleşen yapımın kadrosu yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Öyle ki, Chris Cooper, James Franco, George MacKay, Sarah Gadon, Brooklyn Sudano ve Leon Rippy gibi isimler kadroda yer alacak.

İlk sezon onayı verilen yapım toplam 9 bölümden oluşacak ve bir mini dizi özelliği taşıyan 11/22/63‘ün çekimlerine önümüzdeki yaz aylarında başlanacak. Dizinin Hulu platformunda ise ne zaman ekranlara geleceği henüz netlik kazanmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu