Z Nation 3.Sezon Onayını Kaptı!

Z Nation 3.Sezon Onayını Kaptı!
4.5 (90%) 6 oy

2014 yılında SyFy kanalında yayınlanmaya başlayan ve zombi dizisi türünde yer alan Z Nation 3. sezon onayını kaparak hayranlarına devam eden 2. sezonun heyecanı ve aksiyonu arasında rahat bir nefes aldırmış oldu.

3. sezonunun başlangıç tarihi belli olmayan dizinin kadrosunda, Kellita Smith, Keith Allan, Russell Hodgkinson ve Nat Zang gibi isimler yer alıyor.

Son olarak 2. sezon 9. bölümü 6 Kasım tarihinde yayınlanan dizinin “We Were Nowhere Near the Grand Canyon” adlı 2. sezon 10. bölümü 13 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak. Dizinin 2. sezonu toplam 15 bölüm sürecek.

İlginizi Çekebilir:

  1. Ya her fırsatta ülkesine laf atan birisi gibi görünmek istemiyorum ama niye bizim de bir zombi veya bunun gibi bir dizimiz yok arkadaş ya? Niye hiç bizim dizilerimiz para-aşk-entrika üçgeninden ayrılamıyor? Hayır, sene neredeyse olacak 2016, artık evde bile yapılabiliyor bu zombi makyajları. Ne var bi’ farklılık yaratıp bir zombi dizisi çekseniz? Ülke çapında reyting patlaması bile olabilir. 😀 Ya millet sadeliğe hasret, biz değişikliğe..

    1. kardeşim bende durumdan memnun değilim ama bizim kanallarda parmağı kesilince akan kanı sansürlüyolar onu geçtim “salak” filan gibi lafları sansürleyen kanallar var kan olmayan küfür edilmeyen zombi diziside deyim yerindeyse tolga çeviksiz komedi dükkanı gibi olur 😀

      1. Evet o konuda çok haklısın. Öncelikle bu basit sorunları aşmamız lazım, bunu aşmadan daha önce belirttiğim türde, ve onun türevlerinde bir dizi çekmemiz zor maalesef.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar