11 Kasım tarihinde duyurulan habere göre Jeffrey Dean Morgan, Negan karakteri ile The Walking Dead dizisine katıldı. Başarılı oyuncuyu daha önceden yer aldığı The Good Wife, Supernatural, Extant, Grey’s Anatomy, Possession ve Watchmen gibi yapımlardan tanıyoruz. Çizgi romanda da yer alan Negan karakteri büyük bir ihtimalle 6. sezonun son bölümünde karşımıza çıkacak. Ancak kimdir bu Negan? nasıl birisidir? diyorsanız cevabı burada.

139860

 

 • Her zaman gelen gideni aratır mı?

Negan’ın Vali’den bile daha beter yanları olduğu söyleniyor. Öyle ki Negan, insanları cezalandırmak için kendi yöntemlerine sahip. İzleyenleri karizmasıyla adeta büyüleyecek Negan, kamera karşısında Vali kadar psikopat görünmeyecek olsa da ondan daha tehlikeli olacağı kesin.

 • Negan’ın Özel Silahı Nedir?

Dizide birçok karakterin kendisiyle özdeşleşmiş bir silahı vardır. Örneğin Rick’in nasıl kendisiyle özdeşleşen bir silahı varsa, Negan’ın da dikenli teller ile taçlandırdığı bir beyzbol sopası mevcut, adı ise Lucille.

 • Ya Bu Negan Çok Mu Kötü?

Aslında çok da kötü birisi değil. Hepimizde olduğu gibi Negan’ın da bir kalbi var. Örneğin cinsel suçlara karşı hiç affı yok. Öte yandan Carl Grimes’ı çaktırmasa da içten içe seviyor ve koruyor.

 • Negan, Robert Kirkman ve Henry Rollins’den Esintiler Taşıyor!

The Walking Dead’in yazarları arasında yer alan Robert Kirkman’dan ve Black Flag grubunun solisti, ayrıca oyunculuk da yapan Henry Rollins’ın günlük hayatından esintiler Negan’a yansıtılacak.

 • Karakter Hakkındaki İlk İzlenimleriniz Nasıl?

Dizinin yazar ekibi Negan karakteri ile tanıştığımız zaman hepimizin aklına kazınacağını iddia ediyor. Açıkçası bizler de Negan hakkında çok umutluyuz. Ortaya çok sağlam bir performans çıkacak gibi görünüyor. Peki ya siz Negan hakkında neler düşünüyorsunuz?

 

 

 

 

5 Comments

 1. ahmetbul 16 Kasım 2015 at 21:12

  nicke çok zorluk yaşatacak.carol ölmesin ne olursa olsun ya.nedense hep kanım kaynıyor ona.

  Reply
 2. LeylaKoparan 17 Kasım 2015 at 17:36

  Çok güzel açıklamışsınız. Karekter hakkında birçok bilgi oluştu aklımda. bende merakla bekliyorum bakalım neler olacak

  Reply
 3. Yahya 19 Kasım 2015 at 05:08

  Geriye kalan tek şey bekleyip görmek o halde..

  Reply
 4. ahmetbul 30 Kasım 2015 at 18:45

  diğer sezonu bekliyorum çok heyecanlı olacak.

  Reply
 5. ali acinik 1 Mart 2016 at 15:23

  Bence dizi birazcık ipucu verdi sanırım…Negan ile uğraşırken ölecek kişilerden biri Glenn…birde sanırım Negan’ın yanlarına gitmek için aldıkları adam hain…büyük ihtimalle Glenn ve morgan ölecek…

  Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir