Bugüne kadar onlarca farklı projenin içinde yer alsa da, Aaron Paul adını bir çok kişi Breaking Bad dizisiyle birlikte duymuştur. Jesse Pinkman karakterini canlandıran oyuncu, karakteri öylesine başarılı bir şekilde yaşattı ki sanki Jesse Pinkman herhangi bir köşeden karşımıza çıkacak hissine kapıldık. Breaking Bad ile birlikte altın yıllarını yaşayan Aaron Paul, ekranlara “The Path” ile dönmeye hazırlanıyor. Hulu’da yayınlanacak yeni dizi The Path’in ilk defa yayınlanan 2 dakikalık görüntüleri bizlere çok fazla diziyle ilgili ipucu vermiyor olsa da, Aaron Paul’u görmenin heyecanı ile 2 dakikanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

Hulu’nun ilk defa The Way olarak duyurduğu projenin adı, ilerleyen günlerde The Path olarak değiştirilmiş ve buna da telif haklarının sebep olduğu bildirilmişti. On bölümden oluşacak The Path’in ilk bölümü ise 30 Mart akşamı Hulu ekranlarında olacak. Başrollerinde Aaron Paul, Sarah Jones, Michelle Monaghan, Hugh Dancy, Kyle Allen, Rockmond Dunbar, Kathleen Turner ve Amy Forsyth gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizinin yayınlanan ilk videosuna göz atmayı unutmayın.

The Path Konusu Nedir?

Jason Katims‘in yaratıcısı olduğu dizi 30 Mart 2016 tarihinde Hulu platformunda yayınlanmaya başlayacak. Kadrosunda Aaron Paul‘un yanı sıra, Hannibal‘dan Hugh Dancy, True Detectivedizisinden Michele Monaghan yer alacak. Dizide bir ailenin güç ve inanç ekseninde yaşadıkları bizlere aktarılacak. Dizinin her bir bölümünde yaşadığımız hayat ile yaşamak istediğimiz hayat bizlere sorgulatılacak.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir