Sense8 2.Sezon Olacak Mı?

Sense8 2.Sezon Olacak Mı?
4.83 (96.67%) 6 oy

Matrix serisinin de yaratıcıları olan Wachowski Kardeşler ve Netflix‘in ortaklaşa çalıştıkları Sense8‘in toplam 12 bölümden oluşan ilk sezonunun tamamı 5 Haziran’da yayımlandı.

Dizi severler tarafından çok sevilen Sense8‘in 2. sezonu olacak. Öyle ki Netflix, geride bıraktığımız gün, dizi hakkında çok olumlu dönüşler aldıklarını ve 2016 yılı içerisinde dizinin 2. sezonunun yayımlanacağını duyurdular.

Bilimkurgu türünde yer alan Sense8‘in hikayesi ise şöyle; Dünya’nın birbirinden farklı yerlerinde 8 farklı kişi açıklanamayan bir sebeple birbirlerinin hafızalarına, zihinlerine, yeteneklerine ve hatta ana dillerine sahip olurlar ve bu olağanüstü durumla mücadele ederken bir yandan da hayatta kalmaya çalışacaklardır.

Yayımlanan 12 bölüm bizlerin beğenisine sunuldu ve yapım bizlerden de geçer not aldı. Yeni dizi arayanlar için iyi bir öneri olabileceğini düşünüyorum. Şimdiden iyi seyirler.

İlginizi Çekebilir:

  1. 10 Değil 12 Bölüm Yayınlandı. O Bir Yana Da 2016′ nın Hangi Ayında Başlayacak Acaba. Yaz Sezonu Mu Kış Sezonu Mu ? 🙁

    1. Uyarı için teşekkürler, düzelttik 🙂 Net bir bilgi yok şu an için. Birkaç kaynağa göre yaz sezonu daha ağır görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar