Prison Break hayranlarına müjdeli haber 6 yıl aradan sonra geldi! Yayımlandığı 2005 – 2009 yılları arasında milyonların beğenisini kazanan, en iyi yabancı diziler arasında mutlaka üst sıralarda gösterilen Prison Break geri dönüyor.

İddialar Doğrulandı

Fenomen dizi Prison Break, 2009 yılında üzücü bir final yaparak ekranlara veda etmiş, dizinin hayranları çok uzun süre FOX kanalına baskı yaparak bir sezon daha olmasını istemişti. Kanal bu duruma bugüne kadar tepkisiz kalırken, bugün yapılan açıklamayla birlikte son aylarda yüksek sesle dile getirilen iddiaları doğrulamış oldu.

Patronlar Duyurdu

FOX kanalının sahipleri Gary Newman ve Dana Walden yaptığı açıklamada efsanevi dizi Prison Break’in 2016 yılında üstelik ana karakterler Wentworth Miller ve Dominic Purcell‘in de yer alacağını söylediler.

Prison Break 5. Sezonu Ne Zaman?

Ülkemizde de çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Prison Break, 2016 yılında ekranlara gelecek, 5. sezon ise 10 bölümden oluşacak. Şuan Twitter’da dünya ve Türkiye listelerinde de Trend Topic olan Prison Break haksız bir şekilde suçlanan ve ölüm cezasına çarptırılan Lincoln Burrows‘u (Dominic Purcell) kurtarmaya çalışan kardeşi Michael Scofield‘ın (Wentworth Miller) hikayesini anlatıyordu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir