Amerika’nın sevilen televizyon kanalı NBC, 2015-2016 sezonu için kolları sıvadı ve 3 yeni dizi siparişi verdi. Bakalım yeni sezon dizileri istenilen seviyeye ulaşabilecek mi?

Bu üç yeni diziyi kısaca tanıtmak gerekirse, ilk olarak, Arrow ve The Flash dizilerinin yaratıcısı Greg Berlanti‘nin elinden çıkacak Blindspot dizisi olacak. Dizi, polisiye türünde olacak ve Jane isimli bir kadının, hafızasını kaybetmiş ve bütün vücudu dövmelerle kaplı şekilde kendisini Times Meydanı’nda polisler tarafından bulunmasıyla başlar. Dizinin başrollerinde, Sullivan Stapleton ve Jaimie Alexander gibi başarılı isimler yer alacak.

İkinci dizi ise, Chicago adlı başarılı serinin spin-off’u olacak olan Chicago Med. NBC kanalı Chicago P.D. ve Chicago Fire yapımlarının ardından bu yapıma adım atacak. Yapımın başrollerinde Oliver Platt, Laurie Holden ve S. Epatha Merkerson yer alacak.

Merakla beklenen üçüncü dizi ise, ilk duyurulan ismiyle, Heart Matters, son adıyla Heartbreaker olacak. Dram türünde olacak dizinin başrollerinde Dave Annable ve Melissa George yer alacak. Dizinin konusu ise, Dr. Kathy Magliato‘nun gerçek hayat hikayesinden yola çıkılarak, bu çerçevede ekrana taşınacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir