Mr. Robot dizisinin yaratıcısı Sam Esmail ve dizinin oyuncuları tam kadro New York Comic Con’a katıldı. Mr. Robot’un ikinci sezonuyla ilgili seyircinin sorularını yanıtlayan Sam Esmail, gelecek sezona dair çok önemli açıklamalar yaptı.

Mr. Robot karakterini canlandıran Christian Slater‘e ilgi çok büyüktü. Panelde genellikle sorular ikinci sezonda Mr. Robot’un olup, olmayacağına yönelikti. Christian Slater bunun hakkında henüz bir fikre sahip olmadığını, onun da tüm olup biteni izleyicilerle birlikte öğreneceğini söyledi.

Mr. Robot dizisi ilk aşamada sadece tek sezon olarak planlanmış ve Christian Slater’ın sözleşmesi de sadece ilk sezonu kapsıyordu. Bu açıklamanın ardından panele katılan izleyiciler ufak çapta bir şok yaşarken, konuya dahil olan Sam Esmail:”O geri dönecek” cümlesiyle hayranların derin bir oh çekmesini sağladı.

İkinci sezonun da ilk sezon gibi on bölümden oluşacağını söyleyen Esmail:”Elliot, Darlene ve babalarının yaşadıklarına da ışık tutacağız” dedi. Yine önümüzdeki sezonda FSociety’nin kuruluşundan, amacına kadar birçok konuda bilmediğimiz bilgiler yer alacak. Dizinin ikinci sezonunun ne zaman başlayacağına dair net bir bilgi yer almıyor. Tahminler 2016’nın yaz aylarında başlayacağını işaret ediyor. Gelişmeleri sizlere fakrlı haberlerimizde aktaracağımızı belirterek çok daha iyi bir sezonun bizleri beklediğini söyleyelim.

3 Comments

 1. Yahya 19 Kasım 2015 at 08:26

  Merakla bekliyoruz 2. sezonu.

  Reply
 2. ahmetbul 20 Kasım 2015 at 21:04

  bu yazın bombalarındandı.

  Reply
 3. ahmetbul 30 Kasım 2015 at 18:20

  ilk bölümden sarstı dünyayı.

  Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir