Larry ve Hank çok yakında The Larry Sanders Show ile birlikte geri dönüyor! Garry Shandling ve Dennis Klein’in imzasını taşıyan sitcom projesi HBO kablolu kanalında ekranlara gelmiş ve televizyon tarihinin en önemli ödüllerinin 24’ünü toplamayı başarmıştı. En iyi televizyon programları arasında 38. sırada gösterilen yapım komedi türünde gerçek bir kült yapımdı. Time dergisi de The Larry Sanders Show’u Televizyon tarihinin en iyi 100 programı listesinde göstermişti.

Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden ünlü komedyen Garry Shandling’in canlandırdığı Larry Sanders karakteri çok önemli komedi karakterlerinden birisiydi. Shandling projenin hem yaratıcısı oldu hem de dizinin başrolleri arasında yer aldı. The Larry Sanders Show 1992 ve 1998 yılları arasında yayınlanmıştı. Dizide Garry Shandling başrolleri Jeffrey Tambor (Hank Kingsley), Wallace Langham (Phil), Rip Torn (Arthur) ve Penny Johnson Jerald (Beverly Barnes) ile birlikte paylaşıyordu.

HBO’nun yayın tarihine dair resmi bir açıklama yapmadığını da belirtmek gerekiyor. 89 bölüm olarak yayınlanan dizi eski bölümleriyle daha önce Amazon, Netflix ve Crackle’da gösterilmişti. The Larry Sanders Show aradan geçen uzun yılların ardından evine yani HBO’ya geri dönüyor. HBO Go ve HBO Now’da yayınlanacak Larry Sanders Show HBO’nun sıkışık takvimi nedeniyle ekranlara biraz daha geç dönebilir. Gelişmeler oldukça sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir