Bir dönem yayımlanmış ve efsane diziler arasına girmeyi başarmış Sons of Anarchy dizisinin yaratıcısı Kurt Sutter tarafından yaratılan The Bastard Executioner dizisi geliyor!

The Bastard Executioner2

İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak dizi, önümüzdeki sonbahar aylarında FX kanalında yayımlanacak. Dizinin oyuncu kadrosunda ise, Katey Sagal, Stephen Moyer, Lee Jones, Matthew Rhys, Darren Evans, Sam Spruell ve Sarah Sweeney gibi isimler yer alıyor. Kurt Sutter‘ın yanı sıra Paris Barclay‘da dizinin yapımcılığını üstleniyor. Barclay, dizinin ilk bölümünde yönetmen koltuğunda da otururken, Sutter‘da bizlere bir sürpriz yaparak çok ufak bir rolde dizide yer alacağını açıkladı.

Dizinin konusu ise, 14.yüzyıl’da İngiltere’de yaşayan Kral 1. Edward‘ın şövalyelerinden bir tanesinin savaşın yıkıcı halinden ve psikolojik durumundan uzaklaşarak savaşmayı bırakmasını ve kendi başına verdiği mücadelesini anlatacak. Ancak bu eski şövalye bir türlü şiddetten kaçamayacak ve tek çareyi tekrar savaş alanlarına geri dönerek bulacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir