13 ay sürecek solo uzay görevi için seçilen astronot Molly Woods (Halle Berry)’nin başına gelen garip olayların hikayesini anlatan, Mickey Fisher ve Steven Spielberg imzasını taşıyan Extant iptal edildi. 9 Temmuz 2014’te ilk bölümüyle ekranlardaki yerini alan dizi, ikinci sezon sonunda CBS tarafından yapılan açıklamayla rafa kaldırıldı. Tek başına gönderildiği uzay görevinden, dünyaya hamile olarak dönen Woods çok büyük güçleri olan bir yaratığı doğurmuştu.

Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry’nin başrol olarak yer aldığı yapım, yüksek bütçesi ve Steven Speilberg ismiyle birlikte ilgi çekmeyi başarsa da beklenen reytingleri toplayamayınca iptal edilen diziler kervanına katıldı. İlk bölümleriyle iyi bir yapım olacağının sinyallerini vermiş olsa da, çöküşe doğru hızla ilerleyen Extant’ın kardosundaki isimler şimdiden farklı projelere katılmaya başladı.

Televizyonlarda Halle Berry gibi bir yıldızı izlemek çok güzeldi, eğer bu duruma üzülüyorsanız sizlere güzel bir haberimiz var. Yine CBS kanalında yer alacak LegalEASE için güzel oyuncuyla anlaşma sağlandı. LegalEASE ile ilgili henüz net bir bilgi yer almıyor. Konuyla ilgili detaylar belli oldukça haberlerimizde yer vereceğiz.

 

1 Comment

  1. ahmetbul 14 Ekim 2015 at 21:39

    cbsde bi sezon sürmesine şaşmalı zaten.

    Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir