Teen Wolf dizisinin Asyalı güzel oyuncusu Arden Cho (Kira Yikimura)’yu 4. Sezon’da yardımcı oyuncu ve 5. Sezon’da ana oyuncu olarak görmüştük. Fakat ne yazık ki, kasım ayındaki final sezonunda, kendisinin yer almayacağı haberini aldık. Şarkıcılık ve modellik yapan güzel oyuncumuzu daha önce kısa film ve dizilerde gördük ama; asıl başarıyı Teen Wolf’ta yakalamıştı.

Arden Cho bu haberi de yine kendisi bir vlog çekerek hayranlarına duyurdu. Başarılı oyuncu şunları söyledi: “Kira Yukimura‘yı çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Onu ve Yukimura ailesini çok seviyorum. Teen Wolf benim için muhteşem bir deneyimdi. Çok keyifli ve inanılmaz hızlı bir şekilde üç buçuk yıl geçti. Her şey için teşekkür ediyorum.

Hiçbir ödüle aday olmamışsa da kendisinin, Teen Wolf’tan sonra yer edineceği filmlerde veya dizilerde, daha çok ünleneceğine hiç şüphe yok. Bu arada Kore severleriniz varsa kendisi Miss Korea, Güney Kore’de yarışmaya hak kazanmış ama derece alamamıştır.

Son olarak kendisini youtube kanalında yeni coverlarını ve müziklerini dinleyebilirsiniz. Dinlemek veya abone olmak için: https://youtube.com/ardenBcho adresinden ulaşabilirsiniz. Dizimood ile kalın.

(Visited 44 times, 1 visits today)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.