Bu sezona damgasını vuran ve adından sıkça söz ettiren Westworld‘ün ikinci sezonu hakkında ilk haberler gelmeye başladı.

Michael Crichton‘ın 1973 yılında beyazperdeye de uyarlanan başarılı eseri Westworld‘ün dizi versiyonunun ilk sezonunda kafamızı karıştıran ve birçok soru işareti oluşmasına neden olan gizemli olaylara tanıklık ettik. Geçtiğimiz hafta ikinci sezon onayını alan dizinin haliyle yeni bölümleriyle ilgili haberler de gelmeye başladı. Westworld ile el sıkışan ilk oyuncu Ed Harris oldu. Henüz diğer oyunculardan hangisi ile yeniden yolların kesişeceği ise belli değil.

Başrollerinde Anthony Hopkins, Jeffrey Wright ve Evan Rachel Wood gibi isimlerin yer aldığı yapımda; zengin insanların vahşi batı deneyimi yaşadıkları bir eğlence parkında yaşanan beklenmedik bir olay konu ediliyor. Westworld‘ün senaryosunu Jonathan Nolan ve Lisa Joy kaleme alırken, yapımcı koltuğunda usta isim J.J. Abrams yer alıyor. Dizinin yeni bölümlerinde hikayenin nasıl bir yol izleyeceği ise hala gizemini koruyor.

Bir cevap yazın