Sosyal medyanın ne kadar acımasız bir hale geldiğini hepimiz biliyoruzdur. Birkaç dakikalık eğlence için, başkalarını güldürmek için ünlülerin malzeme edildiği, capslerin ve esprilerin ne kadar acımasız olabildiğini daha önce birçok örnek ile görmüştük. Öyle ki, Prison Break dizisi ile hayatımıza giren ve dünya çapında bir üne kavuşan Wentworth Miller‘ın bizlere, yukarıda bahsettiğim konular hakkında birkaç sözü var.

Kendisinin kilo almış ve zayıf halinin bir araya koyularak hazırlanan bir caps’ini paylaşan Miller, uzun zamandır depresyon ile başa çıktığını ve yemek yemenin onun bir uzaklaşma olduğu zamanları bütün samimiyeti ile anlattı. Prison Break bittikten sonra emeklilik hayatı yaşayan Miller, kendisini o dönem kusurlu gördüğünü ve kimse ile konuşmadığını, sosyal ortamlara girmediğini ve intihar eğilimli olduğunu ancak kilo almanın da o kadar büyük bir olay olmadığını söylüyor.

Miller yayınladığı mesajın sonunda ise depresyonda olan kişilerin arkadaşlarına sesleniyor ve arkadaşlarının bu kişilere destek olmasını istiyor.

Ekran Alıntısı

Bir cevap yazın