Now Reading:

Vinyl’den Kısa Tanıtım!

Vinyl’den Kısa Tanıtım!

Bugüne kadar izlediğiniz hiçbir projeye benzemeyecek, “epik” bir projenin ortaya çıktığından söz eden Martin Scorsese, The Rolling Stones grubunun kurucularından Mick Jagger ile birlikte Vinyl dizisini ortaya çıkartıyor.

Dizinin instagram hesabından yayımlanan kısa tanıtım videosu oldukça ilgi gördü. New York‘ta geçen hikayede 1970’li yıllara gidiyoruz. O dönemin zorlu müzik sektörü içerisinde başarıya ulaşmaya, ayakta durmaya çalışan iki sıkı dostun hikayesini izleyeceğimiz Vinyl’de, birinci bölümün yönetmenliğini Martin Scorsese üstlenecek. Sonraki bölümleri ise Peter Sollett ve Mark Romanek gibi ünlü yönetmenlerin de bulunduğu isimler yönetecek.

HBO‘da yayımlanacak Vinyl’in yaratıcısı ise The Sopranos ve Boardwalk Empire ile tanıdığımız Terrence Winter. Mick Jagger ve Martin Scorsese ikilisi ise yapımcılığı üstlenmiş durumda. Bobby Cannavale‘ı American Century Kayıt Şirketinin başkanı olarak izleyeceğimiz Vinyl’de, Cannavale’in eşini ise Olivia Wilde canlandıracak. Ayrıca Mick Jagger’ın oğlu James Jagger ve Ray Romano gibi isimler de kadroda yer alıyor.

İşte Vinyl’den ilk fragman

Dizi 2016 yılının başlarında HBO’da ekranlara gelecek.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.