Now Reading:

Vikings 4.Sezon Fragmanı

Vikings 4.Sezon Fragmanı

History Channel kanalında yayınlanan ve 18 Şubat 2016 tarihinde dördüncü sezonu ile geri dönecek olan Vikings‘in yeni fragmanı yayınlandı. 10’ar bölümlük iki parça halinde yayınlanacak yeni sezon, toplam 20 bölümden oluşacak. 13 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan 4. sezon ilk fragmanının ardından yayınlanan ikinci fragman bizleri bir hayli meraklandırıyor.

Vikings Konusu Nedir?

2013 yılında History Channel kanalında yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Katheryn Winnick, Travis Fimmel, Alexander Luıdwig ve Clive Standen gibi isimlerin yer aldığı dizi, aksiyon ve drama türünde yer almaktadır. Bugüne kadar 5 farklı ödüle aday gösterilen Vikings, 4 ödül kazandı. 3 kez de Primetime Emmy ödüllerine aday olabilme başarısı gösterdi.

8. yüzyıl İskandinavyası’nda geçen dizi, basit bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü işlemektedir. Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnar‘ın korkusuz ve acımasız adamlarıyla beraber denizlerde olan mücadelesi bizlere harika bir atmosfer eşliğinde aktarılmaktadır. Tarihi bir drama olarak nitelendirebileceğimiz dizinin hikayesi, gerçek Avrupa efsaneleri ve tarihsel figürlere dayandırılmaktadır.

Vikings 4.Sezon Fragmanı

https://youtu.be/bJGBkQhvhpk

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin