Haber

Twin Peaks İptal Mi Oluyor?

1990 ve 1991 yılları arasında yayınlanmış ve dünya genelinde kült bir yapım olarak kabul gören Twin Peaks dizisinin uyarlama haberlerini birkaç aydır yapıyoruz. Büyük bir geri dönüş yapma kararı alan dizi, bizler için sürpriz olmuş ve heyecanlandırmıştı. Ve dizinin yeni bölümlerinde kadroda David Lynch yer alacaktı, kadronun kilit isimleri yeni uyarlamada yer alacaktı. Ancak bu mutluluğumuz ve heyecanımız yarım kaldı. Çünkü usya yönetmen, kanalla anlaşamadıklarını açıkladı ve yapımdan çekilme kararı aldı. David Lynch yoksa, Twin Peaks olmaz diye düşünen kitleyi önemseyen Showtime, usta yönetmen ile tekrar anlaştı. Yönetmenin istifası ve geri dönmesiyle çekimlerin aksaması büyük bir zaman kaybı olmuş oldu.

209258

Yani 2016 yılının sonlarına doğru yayınlanması planlanan yapım, 2017 yılına sarktı. Bu haberi doğrulayan Variety de üzüntümüzü resmileştirdi.

Tek mutlu olabileceğimiz nokta ise, yapımın iptal edilmemesi ve gerçekten geri dönecek olması. Şu an çekimleri devam eden Twin Peaks, elbet bir gün bizler ile buluşacak…

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu