Now Reading:

The X-Files’a Kimler Katılacak ?

The X-Files’a Kimler Katılacak ?

The X-Files dizisinin Altın Küre sahibi, ünlü oyuncusu David Duchovny verdiği demeçte yeni tüyolar verdi. Öyle ki, yapıma yeni karakterler katılacak ve yeni bölümlerinde onları da izleme fırsatı bulacağız.

Geride bıraktığımız hafta yaptığımız bir haberde efsane yapım X-Files‘ın 6 bölümden oluşan özel bir seri şeklinde ekranlara döneceğini duyurmuştuk. Efsane dizinin başrol oyuncuları David Duchovny ve Gillian Anderson‘ın bu özel seri teklifini kabul ederek, yapımda yer almak isteklerini sosyal medyadan sıkça takip ettik. Ardından David Letterman‘ın hazırlayıp sunduğu Late Show‘a katılan Duchovny burada eski kadrodan, William B. Davis ve Mitch Pileggi‘in de bu yeni macerada yer alacaklarını duyurdu.

Öte yandan, yapımın yaratıcısı olan Chris Carter, X-Files ekibinin uzun bir süreden sonra tekrar bir araya gelmesini, “Ben bu aradaki 13 yılı bir reklam arası olarak düşünüyorum ve işin güzel tarafı ise dünya daha da ilginç bir yer oldu sonuç olarak 6 yeni hikaye anlatmak için kusursuz zaman” açıklamasında bulundu.

The X-Files dizisinin çekimlerine yaz aylarında başlanacak ve 2015 yılının sonlarına doğru nostalji yapmak isteyenlerin beğenisine sunulacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.