Now Reading:

The Night Of 2. Sezon Ne Zaman?

The Night Of 2. Sezon Ne Zaman?

HBO’nun en çok güvendiği dizileri sezon finali yapmışken, hem mevcut izleyicilerini korumak hem de yeni izleyiciler elde etmek için uzun bir süredir üzerinde durduğu “The Night Of” dizisi kelimenin tam anlamıyla fırtına gibi esmeye devam ediyor. Hem yapımcıların, hem de kanalın yüzlerini güldüren The Night Of İngiltere’de 2008-2009 yılları arasında yayınlanan Criminal Justice isimli seriden esinlenerek uyarlandı.

Dizinin Üzen Hikayesi…  

HBO’nun 4 yıl önce duyurduğu ancak bir türlü bitiremediği proje ünlü oyuncu James Gandolfini’nin hayatını kaybetmesinden sonra ertelenmek zorunda kaldı. Şuan John Turturro’nun (Naz’ın avukatı) canlandırdığı karakteri canlandırması için James Gandolfini yer alacaktı ancak bu durum gerçekleşmedi. Ardından Gandolfini’nin yerine Robert De Niro projeyi kabul etse de o zaman dahil olduğu projelerin yoğun takvimi nedeniyle rol üçüncü alternatif olan John Turturro’ya geçmiş oldu.

The Night Of 2. Sezonu Olacak mı?

5. bölümü geride kalan The Night Of, HBO tarafından sadece 8 bölüm olarak sipariş eldi. Mini seri olarak yayınlanan dizi için şuana kadar birçok kampanya başlatılmış durumda. Dizinin 2. sezonuna ilişkin bir onay durumu henüz yok. Olmama olasılığı da yüksek bir olasılık ancak geçmişte mini dizi olarak başlayan ve daha sonra tam sezon onayı alan diziler olduğu da bir gerçek. Bizim için ise The Night Of çok başarılı, alanında kült olabilecek bir dizi ve bizce tadında bırakılmalı. Siz ne dersiniz?

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

1 yorum

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin