Now Reading:

The Night Manager’ın Kadrosu Şekilleniyor

The Night Manager’ın Kadrosu Şekilleniyor

John Le Carré‘e ait The Night Manager romanı televizyon ekranlarına uyarlanıyor. Ve bu uyarlamayı BBC One, AMC ve Ink Factory ortaklaşa çalışarak ortaya çıkaracak. Bu yeni dizinin adı ise The Night Manager olacak ve orjinal isim korunacak.

Dizi oldukça iddialı geliyor çünkü House M.D gibi efsane bir dizide yıllarca başrol oynamış Hugh Laurie ve Thor filminde yıldızlaşan Tom Hiddleston yapımın baş rollerinde yer alacak. Bu isimlerin dışında yapıma katılımları kesinleşen isimler ise şöyle; Neil Morrissey, Tobias Menzies, David Harewood, Katherine Kelly, Olivia Colman, Douglas Hodge, Tom Hollander, Michael Nardone, Alistair Petrie ve Elizabeth Debicki.

Yapımın konusu ise, çok lüks bir otelde çalışan Jonathan isimli İngiliz bir askerin silah kaçakçıları ile arasında geçen çekişmeler olacak. The Night Manager romanı, yazar John Le Carré‘nin soğuk savaş sonrası yayımladığı ilk romanı olarak biliniyor. AMC ve BBC One kanallarında ortak yayımlanacak olan dizinin ilk sezonu toplam 6 bölümden oluşacak ve büyük ihtimalle 2016 yılının başlarında bizlerle buluşacak. Yapımda senarist koltuğunda ise, David Farr oturacak.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.