Reytingler

The Flash, Agents of SHIELD’i Solladı

The CW kanalında yayımlanan ve DC evreninde geçen The Flash dizisi, ABC kanalında yayımlanan ve Marvel evreninde geçen Agents of SHIELD dizileri her hafta büyük bir reyting savaşı veriyorlar. Sizlerinde tahmin edeceği üzre, bu reyting savaşını çoğu hafta ABC kanalının amirali kazansa da bu hafta liderlik el değiştirdi.

İzleyiciler tarafından merakla beklenen sezon finalleri önce iki yapımda gizem ve gerilim son sürat doruğa çıkıyor, öte yandan, reyting savaşları da durmak bilmiyor. The Flash yayımlandığı ilk bölümde Agents of SHIELD‘i geçmeyi başarabilmişti ancak bu hafta ikinci kez The CW kanalının yüzü güldü.

Her ne kadar reytinglerde The CW galip gelse de reyting listesi genele döküldüğü zaman işler biraz değişiyor. Agents of SHIELD toplam 7.5 milyon izleyiciyi ekranlara çekerken, The Flash genel ortalamada toplam 4.5 milyon izleyici çıtasında kalıyor.

DC ve Marvel çatışmaları alevlenirken, bir sonraki adımda yani önümüzdeki sene, aynı bu durum iki dizinin spin-off’larıyla tekrar kızışacak. Bakalım reyting mücadelesinde liderliği kim daha fazla sürdürecek?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu