2013 yılından beri yayın hayatına devam eden FX dizisi The Americans‘ın altıncı ve son sezonundan ilk görüntü yayınlandı. Joseph Weisberg‘in yaratıcısı olduğu dizinin başrollerinde Keri Russell, Keidrich Sellati ve Matthew Rhys gibi isimler yer alıyor.

2018 yılında prömiyer yapacak diziden yayınlanan görselde Paige ve annesi yer alıyor. Son sezon Mayıs ayındaki sezon finalinin üç yıl sonrasında geçecek.

Yayınlanan ilk görselden anlaşıldığı kadarıyla, Jenninglerin en büyük kızı, aradan geçen üç yıl içerisinde bir hayli değişmiş. Karakteri canlandıran oyuncu Holly Taylor‘ın TVLine‘a yaptığı açıklamada karakteri Paige‘i artık üniversitede yeni arkadaşlar edinen, kendine daha fazla güven duyan, meraklı ve akıllı biri olarak tanımlaması da bu değişimi doğruluyor. Genç oyuncu Taylor ayrıca Paige‘nin dış görünüşünün de farklılığa uğradığını, saç kesiminin ve giyim tarzının değişmeye başladığını söyledi ve ekledi; “Biraz makyaj yapmaya başladı. Sanırım tüm bunlar kendisine nasıl güvendiğini gösteren şeyler, kimseyi etkilemeye ihtiyacı yok” dedi.

Öte yandan Paige bu sezonda aile mesleği casusluğa da ilgi duymaya başlıyor ve annesi Elizabeth‘in yanında çalışıyor.

Bir cevap yazın