Now Reading:

Teen Wolf Derek Hale Ölecek mi?

Teen Wolf Derek Hale Ölecek mi?

Geçtiğimiz gün Teen Wolf dizisinin yapımcılarından Jeff Davis‘in yaptığı bir açıklama dizinin hayranlarını üzecek gibi görünüyor. PaleyFest paneline katılan Davis yaptığı açıklamada, dizinin en beğenilen ve sevilen karakterlerinden Tyler Hoechlin‘in canlandırdığı Derek Hale karakterinin artık dizide ‘düzenli olarak’ yer almayacağını açıkladı.

Tyler Hoechlin‘in kendi isteği olduğunu belirten yapımcı Davis, oyuncunun yeni maceralara dahil olmak istediğini ve kariyerine ağırlık vermek istediğini belirtti. “Durum böyle olunca da kendisine izin vermekten başka yapacağımız bir şey yoktu” dedi.

Bugüne kadar birçok hayranı olan ve yayınlandığı ilk günden bu zamana reyting çizgisini sürekli yukarı taşıyan Teen Wolf çok ilginçtir ki en çok oyuncu kaybeden yapımlar arasında yer alıyor. Öyle ki yapımda bugüne kadar, Colton Haynes, Max Carver, Daniel Sharman, Crystal Reed ve Charlie Carver‘i ellerinde tutamamışlardı. Son olarak yapımda 5.sezon içinde izleyicilerin çok sevdiği Koç Bobby Finstock‘u canlandıran Orny Adams‘da diziden ayrılacak. Bu kadar kan kaybeden ve önemli karakter oyuncularının ayrıldığı Teen Wolf nasıl bir yola girecek merak konusu.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.