Now Reading:

Sylvester Stallone, Omerta’nın Başrolü Oldu

Sylvester Stallone, Omerta’nın Başrolü Oldu

Mario Puzo‘nun çok satanlar listesinde yer alan The Godfather‘dan sonra yazdığı ve kimilerine göre “mafya üçlemesi” ne dahil edilebilecek “The Last Don” ve “Omerta” adında iki romanı daha bulunuyor. Puzo‘nun küçük ekrana uyarlanacak romanı da başlıktan da anlaşılacağı üzre Omerta olacak.

Dizinin başrolünde Creed ile adeta yeniden canlanan ve ekranlara dönüş yapan Sylvester Stallone yer alacak. Stallone, kariyerinde oynayacağı ilk dizi olma özelliği de taşıyacak olan Omerta‘da mafya babası Astorre Aprile‘i canlandıracak. Yapımın yönetmenliğini ise şu sıralar The Magnificent Seven‘ı yeniden uyarlayan, daha öncede Soutpaw, The Equalizer, Training Day, King Arthur ve Shooter gibi filmlerin de arkasında olan isim Antoine Fuqua üstlenecek. Yapımcı koltuğunda ise The Weinstein Company yer alacak.

Omerta Konusu

New York’un korkulu mafya babaları arasında yer alan Raymonde Aprile korkunç bir suikaste kurban gider. Aprile, “Merhamet kötü bir alışkanlıktır. Sahip olmadığımız güçler için hak iddia etmektir ve kurbana karşı işlenen affedilemez bir suçtur.” mottosuyla yaşamış ve hayatı boyunca merhamet etmeme sırası, yerine geçen ve kendi yetiştirdiği yeğeni Astorre‘dadır. (Sylvester Stallone)

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin