Smallville dizisiyle kariyerinin altın yıllarını yaşayan, canlandırdığı Clark Kent / Superman karakteriyle büyük başarılara imza atan Tom Welling‘i yeniden Superman olarak izleyebiliriz.

DC‘nin en önemli karakterlerinden birisi olan Superman, Arrow ve The Flash‘ın yapımcısı Greg Berlanti‘nin açıklamalarına göre The Flash’ın 2. sezonuyla birlikte ekranlara dönebilir. The Flash’ın 2. sezonu ile ilgili şuana kadar çok fazla bilgi olmaması, ortaya atılan haberlerin doğruluğunu da tartışılır kılıyor. Ancak Superman’in dönüşüne yönelik haberler, içi boş bir iddia olmaktan çıkıyor, somut kaynaklara dayanıyor.

DC Cinematic Universe ve DC Television Universe olarak sinema ve televizyon alanında iki farklı aktörün Superman’i canlandıracağı da kesinleşmiş durumda. The Flash’ın 2. sezonunda ekranlara dönecek Superman’i Tom Welling canlandırırken, yakında vizyona girecek Batman v Superman: Dawn of Justice filminde, Superman’i Man of Steel’de de olduğu gibi Henry Cavill canlandıracak.

2018 yılında beyazperde’de izleyeceğimiz “The Flash” filminde ise “The Flash”ı Ezra Miller canlandıracak. Sinemada The Flash ile Superman’in aynı projede yer alacağı bir filmde ise Superman’i yine Henry Cavill’in canlandırması bekleniyor.

Bir cevap yazın