2015 yılında The CW ekranlarında yayın hayatına başlayan ve 9 Ekim tarihinde ‘Girl of Steel’ adlı bölüm ile üçüncü sezonuna başlangıç yapacak Supergirl kadrosuna yeni bir karakter dahil oldu.

Superman‘in kuzeni Kara Danvers‘ın maceralarını küçük ekrana aktaran yapımın yeni sezonunda Saturn Girl‘ü de izleme fırsatımız olacak. Amy Jackson‘ın hayat vereceği Saturn Girl karakteri daha önce Smallville‘in sekizinci sezonunda izleyicinin karşısına çıkmıştı. Bu karakter ayrıca Bollywood yıldızı Amy Jackson‘ın ABD’deki ilk oyunculuk deneyimi olma özelliğini de taşıyor.

DC Comics evreninin en önemli kadın kahramanlarından olan Saturn Girl, çizgi roman tarihinin ilk süper takım lideri olma özelliğine sahip. Supergirl‘ün üçüncü sezon oyuncu kadrosuna dahil olan isimler arasında Jackson‘ın yanı sıra Carl Lumbly, Adrian Pasdar, Yael Grobglas ve Odette Annable yer alıyor.

1 Comment

  • metin dolunay, 28 Eylül 2017 @ 13:35

    Saturn Girl‘ü ilk defa duyuyorum ve power girl gelir süper boy gelir diye düşünüyordum bu Saturn Girl düşman mı yoksa yardımcı mı olacak süper girl e bilginiz var mı

Bir cevap yazın