Now Reading:

Supergirl, CBS Kanalını Şok Etti

Supergirl, CBS Kanalını Şok Etti

Geride bıraktığımız dizi sezonunda CBS kanalında yayın hayatına başlayan ve kısa bir süre içerisinde yakaladığı başarı ile çekirdek bir hayran kitlesi edinmeyi başaran Supergirl dizisi kanal değiştirdi ve ikinci sezon onayını da resmen aldı.

Önümüzdeki sezon herhangi bir aksama yaşanmadan yeni bölümleriyle The CW kanalında kaldığı yerden devam edecek yapımın yeni bölüm çekimlerine de Kanada’da devam edilecek. Hikayede değişiklik olup olmayacağı ise henüz açıklanmadı ancak kanal değişimi hakkında ortaya atılan dedikoduların başında CBS ile anlaşamayan Supergirl yapımcılarının kanala rest çektiği ve sözleşmelerinin de uygunluğu sayesinde CW‘ye geçildiği doğrultusunda.

Supergirl Konusu

Andrew Kreisberg ve Greg Berlanti tarafından yaratılan, dram, bilim kurgu ve aksiyon türünde yer alan Supergirl‘ün başrollerini Melissa Benoist, Mehcad Brooks ve Calista Flockhart paylaşıyor.

Dizinin konusu da, tahmin edilebileceği gibi DC‘nin efsanevi çizgi roman serisi olan Superman‘den uyarlamadır. Superman‘in kuzeni olan Kara Zor-El‘in 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenmesiyle macera başlar.

Supergirl 1.Sezon Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin