Geride bıraktığımız hafta Arrow dizisinin ekibi ve yapımcıları PaleyFest‘e katıldılar. Ve burada Arrow’un daha yayınlanmamış bölümlerinden ufak kesitlerin yer aldığı kısa bir tanıtım filmi katılımcılar ile paylaşılmıştı.

Şimdiye kadar sadece PaleyFest’e katılan hayranların izleyebildiği ve yaklaşık iki dakika uzunluğunda olan Arrow dizisinin gelecek bölümlerinden oluşan kesitler sonunda bizler ile de paylaşıldı.

İzleyeceğimiz bu videoda Ra’s Al Ghul‘un peşinde olduklarını söyleyen Oliver Queen‘in görüntüleriyle başlıyor. Ve daha sonra Malcolm Merlyn, Al Ghul’un kılıcıyla hayatını kaybetmeyen kişinin onun veliahtı olabileceği ve yerine geçebileceği anlattığı bir kehanetten bahsediyor. Ve şimdiden bizleri yeni bölümlerde bolca flashback sahneleri bekliyor gibi görünüyor. Yeni sezonda işler biraz daha karışacak ve değişecek, heyecan ise kaldığı yerden artarak devam edecek gibi görünüyor. Arrow dizisi merakla beklenen yeni bölümleriyle birlikte The CW televizyonunda yayınlanmaya devam edecek.

 

Bir cevap yazın