Havaların ısınması ile birlikte dizi severleri derin bir hüzün kaplar. Genellikle sevilen diziler bu aylarda sezon finali yaparak uzun bir ara verirler. Önümüzdeki birkaç ay içerisinde ekranlarda dönmeye başlayacak birbirinden ilginç hikayelere sahip yapımlar emin olun sevdiğiniz dizileri aratmayacak.

Yazılım ve teknoloji denildiğinde akla ilk gelen adres kuşkusuz Silicon Valley yani Silikon Vadisi’dir. Uğruna filmlerin, televizyon programlarının yapıldığı vadi için bir de televizyon dizisi çekiliyor. HBO’nun büyük başarılar elde etmesini beklediği yeni dizisi Slicon Valley karşınızda.

8 bölümden oluşan ilk sezonu ile, komedi türünde iyi bir kitle oluşturması beklenilen Silicon Valley; aynı evde yaşayan 5 erkek program yazılımcısını konu alıyor. 5 genç birbirinden farklı ve parlak fikirler ile Silikon Vadisi’nde başarı elde edebilmenin mücadelesini komik bir şekilde veriyor. Mike Judge’ın kaleminden çıkan dizide Thomas Middleditch, Zach Woods, TJ Miller, Kumail Nanjiani ve Martin Starr başrollerde yer alıyor.

Dizinin ilk fragramanı ile sizleri baş başa bırakalım.

Bir cevap yazın