Yayınlandığı ilk günden beri, büyük ses getirmeyi başaran Shameless, önümüzdeki hafta 7. Sezon finaliyle Showtime ekranlarında olacak.

Doğal olarak dizinin hayranları da önümüzdeki yıl serinin akıbetinin ne olacağını merak ediyor. Showtime’ın en kaliteli işlerinden birisi olan Shameless, topladığı başarılı eleştirilerle de önümüzdeki yıla göz kırpıyordu. Kanalın reyting sonuçlarından memnun olması, dizinin hayranlarının ilk gün olduğu gibi ciddi şekilde destek vermesi gibi faktörler 8. Sezon için ekibin elini de güçlendirmiş oldu.

Bir süre önce Frank‘i canlandıran William H. Macy, canlandırdığı karakter için almış olduğu ücrette, ciddi bir zam aldı. Geniş bir izleyici kitlesi dizinin vazgeçilmez karakterinin Frank olduğunu söylese de, kuşkusuz en çok izlediğimiz ve vazgeçilmez karakter Fiona‘ydı. Onu canlandıran Emmy Rossum ise hem 6. Sezon hem de 7. Sezon’da yönetmenlik tecrübesi de kazandı. William H. Macy’nin almış olduğu yüksek ücrete karşın, Emmy Rossum’da aynı oranda zam talebinde bulundu. Yapım tarafından Emmy Rossum’a teklif edilen ücretin çok daha üzerinde bir noktada görüşmeler tıkandı.

Son birkaç sezonda Frank’in ağırlığının giderek azaldığı, Fiona’nın ise ciddi şekilde ön plana çıktığı düşünülürse Fiona’sız bir Shameless ne kadar izlenir veya aynı tadı verir orası tartışılır. Bu nedenle Showtime Emmy Rossum’un anlaşma sağlayamaması durumunda dizini iptal olma seçeneğini de masaya yatırmış durumda. Önümüzdeki hafta sezon finali yapacak dizinin şuan için geleceği karanlık görünüyor. Umuyoruz Emmy Rossum ve yapımcılar bir an önce ortak noktada buluşurlar.

Bir cevap yazın