Haber

#SaveHannibal – Hannibal İptal Edilmesin

Şu sıralar 3. Sezonu devam eden ve geleceği pamuk ipliğine bağlı Hannibal’da sular durulmuyor. Hafta başında dizinin iptal olduğu veya iptal edileceğine yönelik şok haberle dünya genelindeki milyonlarca Hannibal hayranı hayal kırıklığına uğramıştı. Dizinin yapımcısı Bryan Fuller’ın öncülüğünde sosyal medya #SaveHannibal (#Hannibal’ı Kurtar) hashtag’i ve çeşitli imza kampanyaları başlatıldı.

savehannibal

Geçtiğimiz yıl kaleme aldığım yazıda, dizinin reytinglerinin hiç iç açıcı olmadığını ama her şeyin de reyting olmaması gerektiğinden bahsetmiştim. (Okumak için tıklayın) Harika bir 2. Sezonun ardından, 3. Sezon onayının da gelmesiyle birlikte dizinin geleceğine yönelik düşüncelerim değişmiş ve birkaç sezon da bizlerle olacağına inanmıştım. Fakat şu an belirttiğim gibi durum çok kritik ve Hannibal’ın sizlerin yardımına ihtiyacı var.

Yapmanız gerekenler çok basit. Eğer Twitter kullanıyorsanız, #SaveHannibal hashtag’i ile bir tweet atın ve @BryanFuller, @netflix, @TVtibi, @amazon ile birlikte @hulu hesaplarını ekleyin. Ek olarak burada başlatılan imza kampanyasına da oy verebilirsiniz.

dizimood

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu