Now Reading:

Quantico’dan Ayrılık Haberi

Quantico’dan Ayrılık Haberi

2015 yılında ABC kanalında yayın hayatına başlayan ve geçen süre içerisinde reyting oranları ile başı sürekli dertte olan Quantico‘dan beklenmedik bir haber var! Dizinin birinci ve ikinci sezonunda ikiz kardeşler Nimah ve Raina Amin karakterine hayat veren Yasmine Al Massri, yeni bölümlerde yer almayacağını açıkladı.

Genç oyuncu kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile hayranlarını üzdü. Massri yaptığı açıklamada; “Nima ve Reina’yı Quantico’nun en sevilen karakterlerinden biri haline getiren dünyanın her yerinden herkese destekleri ve sevgileri için teşekkür ederim. Veda etme zamanı geldi.” notunu düştü. Massri‘nin yerine yapıma kimin katılacağı ise henüz belli değil.

Kadrosunda Priyanka Chopra ve Alex Parrish gibi isimlerin yer aldığı Quantico, FBI ajanı olmaya hazırlanan bir grup insanın yaşadıklarını ekrana taşıyor. Hemen hatırlatalım, dizinin yeni sezonunun ne zaman ekranlardaki yerini alacağı belli değil. Yapımın yeni sezonunda yeni bir showrunner’ın da yer alacağı yaratıcı Joshua Safran‘ın bu pozisyondan ayrılacağı duyurulmuştu. Bu önemli değişikliğin dizinin gidişatını nasıl etkileyeceğini merakla bekliyoruz.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin