Pretty Little Liars fanları bu habere üzülecek! Ancak unutmamalı ki her güzel şeyin bir sonu vardır! Altıncı sezon finalinin ardından çıkan söylentiler, çeşitli kaynaklardan çıkan haberler derken artık kesin olan bir şey var: Freeform kanalının uzun soluklu dizisi Pretty Little Liars bu sezonun sonunda büyük finalini gerçekleştiriyor.

Konuyla ilgili açıklama en yetkili ağızdan geldi. Dizinin yaratıcısı Marlene King yaptığı açıklamayla devam etmekte olan yedinci sezonun aynı zamanda dizinin son sezon olacağını teyit etti.
King ile dizinin beş tatlı yalancısı Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell ve Sasha Pieterse‘nin birlikte katıldıkları ve hayranlarıyla bir araya geldikleri Facebook canlı sohbetinde gerçekleşen açıklamayla artık geriye kalan toplam 10 bölümü başka bir gözle izleyeceğiz.

Önceki sezonlarda gördüğümüz birçok karakterin dönüşüne şahitlik ettiğimiz yedinci sezonun yaz finali olan “The Darkest Knight” isimli heyecan dolu bölüm 30 Ağustos akşamı izleyicilerle buluştu ve dizi son kez araya girdi.

Dizi, Nisan 2017’de “Playtime” bölümüyle tekrar ekranlara dönecek ve geriye kalan 10 bölümünün sonunda büyük finalini gerçekleştirecek.
Sara Shepard’ın aynı adlı kitap serisinden televizyon ekranlarına uyarlanan dizi 08 Haziran 2010 tarihinde o zamanki ismiyle ABC Family’de ekran macerasına başlamıştı.

Bir cevap yazın