2014 yılında Starz kanalında yayın hayatına başlayan ve oldukça başarılı geçen ilk sezonun ardından hikayesini İskoçya’dan Fransa’ya taşımaya hazırlanan Outlander‘ın ikinci sezon çekimlerinden birkaç fotoğraf yayınlandı.

TV Guide Magazine‘in yayınladığı fotoğraflar sayesinde bizi oldukça asil bir hikayenin beklediğini anlayabiliyoruz. Kadrosunda; Rosie Day, Sam Heughan, Claire Sermonne, Lionel Lingelser, Duncan Lacroix, Andrew Gower ve Stanley Weber gibi isimlerin yer aldığı dizinin ikinci sezonu 9 Nisan 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

Diana Gabaldon‘un dünya çapında en çok satanlar listesinde uzun bir süre yer alan kitabından, yine aynı adla küçük ekrana uyarlanan dizinin yayınlanan ikinci sezon posterine de göz atabilirsiniz.

Outlander 2.Sezon Posteri

Outlander Season 2 Marketing Shoot

Dizinin 5 Mart tarihinde yayınlanan ikinci sezon posterinde başrol oyuncularını dönemin kıyafetleri içerisinde ve bir masanın etrafında yemek yerken görüyoruz. Ekibin bizlere mesaj verircesine bakması ise gözlerden kaçmıyor. Posterin adı ise bizlere yeni sezondan ipucu verecek kadar açık; “Savaşın Etiği.”

Bir cevap yazın