Geride bıraktığımız dizi sezonunu fırtına gibi tamamlayan, Netflix platformunun yeni dizisi Narcos‘un yapım ekibinde sular durulmuyor. Dizi yayınlanmaya başladığı günlerde tek sezonluk bir hikaye olarak lanse edilse de, yeni sezonun geleceğini geride bıraktığımız Eylül ayında öğrenmiştik. Dizinin yeni sezonunda hangi durumlarla karşılaşacağımız henüz belli değil, çünkü dizinin yapım kadrosunda sular durulmuyor.

İlk olarak dizinin birinci sezonunda showrunner görevini üstlenen Chris Brancato, yeni bölümlerde bu görevde yer almayacağını açıklamış ve işini Adam Fierro‘ya devretmişti. Son olarak dün yapılan bir açıklamaya göre Adam Fierro‘da bu görevden ayrıldığını açıkladı. Fierro‘nun bu görevden istifa etmesinin üzerine, ilk sezonda senarist kadrosunda yer alan Eric Newman ve Jose Padilha‘nın, yapımcı olarak kadroda yer alacakları açıklandı.

Çekimleri Kolombiya’da gerçekleştirilen Narcos‘un yeni sezonu 2016 yılının Nisan ayında yayınlanacak.

Narcos Konusu Nedir?

Kadrosunda Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal ve Joanna Christie gibi isimlerin yer aldığı Narcos dizisi bu sezon Netflix platformunda yayınlanmaya başlamış ve sezonun en başarılı işlerinden birisi olarak kabul edilmişti. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizide, dünya çapında tanınan, ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar‘ın hayatı ve yakalanma süreci işlenmektedir.

Narcos Fragmanı

Bir cevap yazın