Haber

Mr. Robot 2.Sezon Olacak Mı?

İlk bölümü 24 Haziran günü yayımlanması planlanan ancak bu durumu öne çekerek dizinin pilot bölümünü 4 hafta önceden yayımlayarak, kanal kamuoyunun tepkisini ölçtü. Ve gayet başarılı bir geri dönüş aldılar. Başrollerinde, Rami Malek, Carly Chaikin, Portia Doubleday, Martin Wallström ve Christian Slater gibi isimlerin yer aldığı Mr. Robot dizisiyle ilgili gelişmeleri sizlere aktarmak istedik.

USA Network kanalının 27 Mayıs akşamı dünya genelinde 22 internet sitesiyle eş zamanlı olarak yayımladığı Mr. Robot‘un pilot bölümü, milyonlarca kişi tarafından izlendi ve inanılmaz bir ilgi gördü. (Birçok kişi tarafından dizinin internete sızdırıldığı söyleniyor ancak USA Network anlaştığı 22 siteye ve platforma pilot bölümü kendisi verdi. Ve online dizi izleme siteleri bu platformlardan diziyi alarak kendi sitelerinde yayımladı. USA Network gerçekten çok iyi bir strateji izleyerek dizisini milyonlara ulaştırabildi)

1.sezon 2. bölümü 1 Temmuz tarihinde yayımlanacak dizinin ilk sezonu 26 Ağustos 2015 tarihinde bitecek ve gerçekten beklenenden daha fazla dikkat çeken yapımın 2. sezon onayı , ilk sezonun başlamasıyla verilerek, dizinin en az 1 yıllık geleceği garanti altına alınmış oldu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu