Now Reading:

Major Crimes ve Rizzoli & Isles’ın Dönüş Tarihi Açıklandı

Major Crimes ve Rizzoli & Isles’ın Dönüş Tarihi Açıklandı

The Closer‘ın bitmesinin ardından aradaki boşluğu dolduracak Major Crimes ve küçük ekranın en ilginç ikilisinin yer aldığı Rizzoli & Isles‘ın dönüş tarihi belli oldu. Geride bıraktığımız hafta yeni sezon onayını almayı başaran Major Crimes 15 Şubat 2016, Rizzoli & Isles ise 16 Şubat 2016 tarihinde başlayacak.

Major Crimes Konusu Nedir?

Major Crimes

2012 yılında TNT kanalında yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda Mary McDonnell, Tony Denison ve G. W. Bailey gibi isimlerin yer aldığı dizinin konusu, suç, dram ve gizem türünde yer alıyor. Polisiye severlerin takip edebileceği bir dizi olarak göze çarpan Major Crimes‘ın her bir bölümünde farklı farklı cinayet davaları işlenmektedir.

Major Crimes Fragmanı

Rizzoli & Isles Konusu Nedir?

rizzoli-isles

Polisiye suç türünde, Janet Tamaro imzalı, TNT kanalının başarılı dizileri arasında yer alan ve başrollerinde Angie Harmon, Sasha Alexander ve Jordan Bridges‘ın yer aldığı dizide, Jane Rizzoli ve Dr. Maura Isles, beraber çalışarak Boston şehrini suçlardan koruma kararı alır. Aynı zamanda iki yakın arkadaş da olan Rizzoli ve Isles farklı alanlarda uzmanlıklara sahiplerdir. Ve bu farklı uzmanlıkların bir araya gelmesiyle birlikte ellerinden hiçbir suçlu kaçamayacaktır.

Rizzoli & Isles Fragmanı

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin