Now Reading:

Maisie Williams, Jon Snow Hakkında Konuştu

Maisie Williams, Jon Snow Hakkında Konuştu

HBO kanalında 5 sezondur yayınlanan ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesi bulunan Game of Thrones dizisinin Arya Stark’ı yani Maisie Williams, Jon Snow hakkında konuştu.

Öyle ki, 5. sezonun son bölümünde Gece Nöbeti Kardeşleri tarafından haince bir saldırı sonrası öldürülen Jon Snow‘un kaybı büyük ses getirmiş ve dizi tarihinin en çarpıcı bölümü olarak hafızalara kazınmıştı. Jon Snow karakterine  hayat veren Kit Harington ise uzun süre gündemden düşmeyerek adından sıkça söz ettirmişti.

Maisie William, dizide abisi rolüne hayat veren ve Kit Harington‘ın canlandırdığı Jon Snow karakteri hakkında birkaç açıklamada bulundu. Öyle ki, “Jon Snow öldü ve bu hepimizin gözleri önünde gerçekleşti, bıçaklandığını hepimiz izledik yani her şey apaçık ortada” dedi. Bizim gibi Snow’un ölümünü kabullenemeyen on binlerce kişinin geri döner mi? umutları bir kez daha yıkılmış oldu. Öte yandan Williams, “dizide her zaman sansasyonel ölümler oluyor ve herkesin şimdiye kadar bu duruma alışmış olması gerekirdi” dedi.

Melissandre’nin son anda Kara Kale’ye Jon Snow’u kurtarmak için geldiği teorilerine ise Williams, “Bence Melissandre tüm bunları yapmak için fazlasıyla bencil” diyerek sözlerini tamamladı.

Share This Articles

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Input your search keywords and press Enter.