Now Reading:

Lucifer 2. Bölüm Ne Zaman?

Lucifer 2. Bölüm Ne Zaman?

2016 yılında yayımlanması planlanan, FOX‘un yeni dizisi Lucifer internete sızdırıldı ve zamanından önce seyirci ile buluşmuş oldu.

Başta Amerika olmak üzere dünya genelinde çok büyük tepki çeken Lucifer dizisi, senaryosu nedeniyle çok büyük tepkilere maruz kaldı ve son zamanlarda en çok şikayet alan yapım oldu.

Lucifer Konusu Nedir?

Dizide şeytan (lucifer) artık cehennemde yaptığı işlerden sıkılır ve emekli olarak dünyadan bir bar satın alır. Burada emekliliğin keyfini çıkarmak isterken daha önce yaşadıkları onun duygusal bir değişime uğramasına neden olur ve  böylelikle çevresine iyilik yapmaya başlayacaktır.

Buraya kadar hiçbir sorun görünmüyor olabilir ancak dizide şeytanın çok sempatik bir şekilde işleniyor olması, dini aileler tarafından şeytanın sevilebilecek bir yanı olmadığından dolayı büyük tepki çekti. Kim bilir belki de FOX gerçek yayım tarihinden önce, Lucifer’ı sızdırarak bu tepkiyi önceden ölçmek ve buna göre hareket etmek istemiş olabilir. Öyle veya böyle ilk bölümüyle bir yandan da çok geniş bir kitle tarafından beğenilen dizi, uzun vadeli bir proje olacağının sinyallerini de vermiş durumda.

Peki Lucifer 1. Sezon 2. Bölümü ne zaman?

Lucifer resmi takvime bağlı kalacak ve 2016 yılının Şubat ayında ekranlardaki yerini alacak. O nedenle Lucifer için 5 ay daha beklememiz gerekiyor.

Share This Articles
Yazar:

Türkiye'nin lider yabancı dizi haber sitesi. Güncel dizi haberleri, fragmanlar, tanıtım ve oyuncu dosyaları.

Yorum Yapın

Mail adresiniz gizli tutulacaktır. Lütfen gerekli olan tüm yerleri doldurunuz *

Kelime Girin