Haber

Jon Snow Hakkındaki Son Gelişmeler

Bu haber Game of Thrones dizisi hakkında Spoiler içermektedir!

Game of Thrones dizisi yaptığı 5. sezon finaliyle birlikte dünya çapında büyük bir yankı uyandırmış ve adından oldukça söz ettirmişti, güvendiğimiz dağlara karlar yağmış ve dizinin karakterleri bir bir bizlere veda etmişti. Sezon finalinde Jon Snow‘un “ölümü” dizinin hayranlarını büyük bir hüsrana uğratmış ve ardından, ardı arkası kesilmeyen dedikodular yayılmaya başlamıştı. Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harrington‘ın saçlarını kesmemesi, dizi setinde görülmesi vs derken Snow hayranları sürekli umutlanmaya başlamıştı. Ancak Jon Snow‘un yaşayacağına dair en büyük iddia bugün gündeme geldi, hemde bizzat Harrington tarafından!

Bir magazin dergisi olan Humo‘ya röportaj veren Kit Harrington; “Game of Thrones hayatımın büyük bir parçası oldu. 30’lu yaşlarıma kadar dizi hayatımda olacak.” dedi. Oyuncunun henüz 28 yaşında olduğunu belirttiğimizde, Jon Snow‘a henüz veda için erken olabilir mi? sorusu akıllara geliyor.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. — `spoiler` —
    Bence Jon Snow ak gezenler tarafından yeniden diriltilerek ‘ateş ve buzun şarkısı’ndaki ‘buz’ kısmını, Daenerys ise ‘ateş’ kısmını oluşturacak.
    — `spoiler` —

    Bu arada Ahmet bu dizinin birçok konusu ama tarih kesinlikle bunlardan biri değil, konusu geçmiş zamanda işlenen her dizi ‘tarih’ dizisi değildir, genel olarak ‘macera, drama, fantastik’ konularını işler ve harika bir dizidir, bence kesinlikle izlemelisin.

  2. Hangi tarih? hangi ülkenin tarihi? Tarihte geçiyor demek tarihsel bir geçmişi var demektir, bir gerçeğe bir geçmişe dayanıyor demektir. Bu dizi sadece eski çağlarda işleniyor

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu