Son günlerde kulislerde konuşulan bir haber. Arrow dizisini ve Green Lantern karakterini sevenleri oldukça heyecanlandırmış durumda.

Uzun bir süredir internette yer alan John Diggle’ın Green Lantern olabileceği teorisi, her ne kadar biraz zorlama bir teori olarak görülse de, gerçeğe dönüşeceğe benziyor.

John Diggle karakterine hayat veren David Ramsey’e yöneltilen bir soru ve Ramsey’in verdiği yanıt kafaları karıştırmaya yetti de arttı bile. Acaba John Diggle, daha sonradan John Stewart olabilir mi? Sorusuna: “Evet veya hayır diyemem” şeklinde bir cevap veren Ramsey, beklentileri daha da arttırmış oldu. “John Diggle’ın, Green Lantern olması son derece önemli bir olay. Şu an için bu teori doğruysa bile, bunun kimse tarafından bilinmesi istenmeyecektir. Bu nedenle Arrow’un yapımcıları Marc Guggenheim, Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg” bu sorunun yanıtını benimle bile paylaşmıyorlar. Tek söyleyebileceğim, bu düşüncenin onlar tarafından da değerlendirildiğini biliyorum. Son olarak David Ramsey, Green Latern ve John Stewart karakterini çok seviyorum, onu canlandırmak benim için büyük bir onur olurdu” dedi.

John Diggle’ın Arrow dünyasında Green Lantern olarak ortaya çıkması büyük bir olay olacak gibi görünüyor. Böylesine bir dünyada Green Lantern’in yeri ve rolü ne olur hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın