Canlandırdığı Bobby Singer karakteri ile tanıdığımız Supernatural oyuncusu Jim Beaver diziden ayrılmıştı ancak yapılan son açıklamalara göre oyuncu yapıma tekrar konuk olacak.

Büyük bir hayran kitlesi bulunan Supernatural dizisinde uzun süre yer alan ve dizinin hayranları tarafından sevilen Bobby Singer “Death’s Door” isimli 7.sezon bölümü ile diziye veda etmişti. Tabi ki bir Supernatural geleneği olarak onu son görüşümüz bu değildi. Beaver konuk oyuncu olarak yapımda ufak sahnelerde rol alıyordu. Önümüzdeki 1 Nisan tarihinde yayınlanacak olan bölümde Castiel ve Sam‘in Bobby Singer’a ihtiyaçları olacak ve onunla iletişime geçecekler.

Oyuncu Jim Beaver, Supernatural’ın yanı sıra aslında yapımın yönetmeni olan Guillermo Del Toro‘nun çekimlerine devam ettiği yeni filmi Crimson Peak‘te yer alacak. Jessica Chastain, Mia Wasikowska ve Tom Hiddleston gibi isimlerin yer alacağı film 2015 yılı Ekim ayında vizyona girecek. Son olarak Supernatural’ın yeni bölümü olan “Inside Man” 1 Nisan Çarşamba günü seyircisi ile buluşacak.

 

Bir cevap yazın