American Horror Story dizisinde yer alan ve dizinin hayranları tarafından oldukça sevilen Oscar ve Emmy ödülleri bulunan başarılı oyuncu Jessica Lange yapımdan ayrıldığını onayladı.

Başarılı oyuncunun FX kanalında yayınlanan yapımdan ayrılıp ayrılmayacağı merak konusuydu ve uzun zamandır jessica-langekonuşulanlar arasındaydı ama bu zamana kadar hep bir iddia olarak kalmıştı. Geride bıraktığımız hafta PaleyFest‘e katılan başarılı oyuncu bu panelde adeta diziden ayrıldığını doğruladı ve dedikodulara son vermiş oldu. Panel yöneticisinin tekrar tekrar sorduğu soru üzerine Jessica Lange,

American Horror Story, harika bir yolculuktu ama buradaki işim bitti, canlandırma fırsatı bulduğum dört karakteri de çok sevdim” dedi.

Başarılı oyuncu Jessica Lange uzun süredir yapımın beşinci sezonunda yer almayacağını ima ediyordu. Ve American Horror Story, Jessica Lange’i elinden kaçırsa da oluşan bu boşluğu Lady Gaga, Cheyenne Jackson ve Matt Bomer gibi heyecan verici isimlerle doldurmaya çalışacağa benziyor.

Bir cevap yazın